Płatności

Formy płatności dostępne w sklepie internetowym  dekoruj.pl
W sklepie dekoruj.pl można zapłacić za zakupiony towar na kilka różnych sposobów. Bez względu na to czy jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, czy chcesz złożyć zamówienie w naszym sklepie bez zakładania konta, możesz wybierać spośród wszystkich dostępnych opcji.

Dostępne formy płatności to :
Płatność przelewem
tpay.com (szybkie płatności, płatności kartą kredytową)
Pobranie (płatność przy odbiorze przesyłki gotówką)

Płatność przelewem Klient ma możliwość zapłaty za zakupione produkty zwykłym przelewem na poczcie lub w banku. Płatność powinna zostać wykonana bezpośrednio po wykonaniu zamówienia, maksymalnie do 7 dni roboczych licząc od momentu złożenia zamówienia.
Nr rachunku sklepu dekoruj.pl
mBank : 53 1140 2004 0000 3002 5993 9718
ARTVIC Marek Szkutnik, 18-106 Turośń Kościelna, Niecki 1 g.

Tpay to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w sklepie, tak aby nasz Klient odczuwał pełen komfort i wygodę. Schemat działania tpay.com:
1. Klient przechodzi do wyboru płatności za towary w sklepie
2. W odpowiedniej sekcji strony znajduje informacje na temat szeregu wygodnych sposobów zapłaty
3. Klient zostaje przekierowany do strony logowania swojego banku lub Centrum Autoryzacji Kart
4. Ostatnią czynnością jest obciążenie przez niego rachunku bankowego lub też karty płatniczej/kredytowej
5. Nad prawidłowym przebiegiem płatności czuwają specjaliści, a także profesjonalny Dział Obsługi Klienta serwisu tpay.com.

 

Pobranie (płatność przy odbiorze przesyłki gotówką) Wybierając tą opcję płatności zobowiązujesz się do zapłaty za zakupiony towar w naszym sklepie przy odbiorze przesyłki od kuriera. Za paczkę można zapłacić jedynie gotówką. Kurierzy nie mają możliwości przyjęcia płatności kartą kredytową. Decydując się na ten sposób płatności proszę postarać się mieć przygotowaną odpowiednio odliczoną kwotę dla dostarczającego paczkę. W skrajnych przypadkach kurier nie dysponujący pieniędzmi do rozmienienia Państwa gotówki, może zwrócić przesyłkę do placówki oddawczej i nie wydać jej Klientowi.