Wczytuję dane...
Model: TWG-678
Wymiar: 175x115cm
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.90 PLN
Standardowy rozmiar tego wzoru to 175x115cm. Powyższy poster możemy zaproponować jedynie w podanym tu formacie. Niestety nie jest możliwa zmiana rozmiaru tego plakatu ze względu na ograniczenia w dostępie do materiałów źródłowych i brak odrębnych praw licencyjnych. Zastosowany w tym przypadku technologia offsetowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory. Powyższy plakat o tytule A HEART AMONG STONES to jedna z naszych propozycji. Plakat wyprodukowano w firmie Idealdecor na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2.

Dla bezpiecznej dostawy ramy i oprawione obrazy zaopatrujemy zamiast szkła w antyrefleksyjną plexi. Przy wyborze oprawy w ramę można również dodatkowo zamówić ozdobny karton passe-partout powiększający format zewnętrzny obrazu i wydobywający nowe, plastyczne walory plakatu. Warto rozważyć zamówienie tego plakatu w wersji już oprawionej. Proponujemy cały szereg specjalistycznych oprawy od najtańszych listew-wieszaków i antyram po pełne ramy z profili aluminiowych i drewnianych. Tak oprawiony plakat wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie.


Uwaga: Możliwa jest nieznaczna różnica kolorystyki wynikająca z indywidualnych ustawień poszczególnych monitorów. Zwykle występuje ona przy skrajnie źle skalibrowanych monitorach. Za każdym razem jednak zachowana jest pełna zgodność plakatu z oryginałem. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje właściwe zabezpieczenie zamówionych produktów podczas ich transportu. Plakat w ramie to najprostszy sposób uczynienia atrakcyjniejszą przestrzeń wokół Ciebie.
Polecamy