Model: PPY-PP34413
Wymiar: 61x91cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Plakat wydrukowany został w formacie 61x91cm. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany MY HERO ACADEMIA. Zastosowany w tym przypadku technologia offsetowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory. Wydawca oferuje ten poster tylko w tym konkretnym rozmiarze. Wydawca - [P2] wykonał ten poster na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2.

Dla bezpiecznej dostawy ramy i oprawione obrazy zaopatrujemy zamiast szkła w antyrefleksyjną plexi. Do tego wzoru można również dodatkowo zamówić ozdobny karton passe-partout wydobywający plastyczne walory plakatu i zwiększający format oprawionego obrazu. Wizualizację oprawionego plakatu wraz z łączną jego ceną można podejrzeć po kliknięciu przycisku OPRAW W RAMĘ i wybraniu odpowiedniego obramowania.


Uwaga: Możliwa jest nieznaczna różnica kolorystyki wynikająca z indywidualnych ustawień poszczególnych monitorów. Zwykle występuje ona przy skrajnie źle skalibrowanych monitorach. Za każdym razem jednak zachowana jest pełna zgodność plakatu z oryginałem. Sprawdzony przez lata sposób zabezpieczania i pakowania naszych produktów gwarantuje bezpieczeństwo w transporcie. Zamawiając indywidualną oprawę plakatu warto przekazać nam jej szczegóły przed finalizacją zakupu. Przygotujemy dla Ciebie wizualizację wyglądu takiego obrazu i podamy finalną jego cenę.
Polecamy