Model: PGB-PH0559
Wymiar: 91x61cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Plakat dostępny wyłącznie w wersji papierowej, drukowanej przez producenta - firmę [P2], na papierze o gramaturze 135 g/m2. Plakat wydrukowany został w formacie 91x61cm. Produkt drukowany techniką offsetową gwarantującą żywe i nieodbarwiające się kolory. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany VOLKSWAGEN. Ze względu na konieczność drukowania w nakładach przekraczających 2000 sztuk nie oferujemy tego produktu w wymiarze indywidualnym.

Ze względów bezpieczeństwa w transporcie oprawione obrazy wyposażamy od frontu w antyrefleksyjną plexi zamiast szkła. Plakaty o wymiarach zewnętrznych poniżej 92x72cm można dodatkowo oprawiać wraz z ozdobnym passe-partout. Tak oprawiony obraz będzie większy z każdej strony o dodatkowe 10cm ponad rozmiar samego plakatu. Wybierając oprawioną wersję tego plakatu należy (za pomocą przycisku OPRAW W RAMĘ) w naszym butiku ramiarskim wybrać odpowiedni profil ramy. Koszt obrazu będzie widoczny w konfiguratorze i stanowić będzie sumę kosztu plakatu oraz ramy.


Uwaga: Przy wyborze wzoru upewnij się czy ustawienia Twojego monitora nie odbiegają znacznie od standardu. W takim przypadku istnieje możliwość powstania wystąpienia delikatnych odchyleń wyświetlanych barw. Do transportu stosujemy specjalne zabezpieczenia przed wilgocią i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli tylko masz wątpliwości służymy pomocą. Pisząc do nas maila z opisem własnej wizji oprawy otrzymasz w odpowiedzi wizualizację takiego obrazu, jego cenę i wszystkie niezbędne szczegóły.
Polecamy