Model: PGB-PH0558
Wymiar: 91x61cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Powyższy poster możemy zaproponować jedynie w podanym tu formacie. Niestety nie jest możliwa zmiana rozmiaru tego plakatu ze względu na ograniczenia w dostępie do materiałów źródłowych i brak odrębnych praw licencyjnych. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany VOLKSWAGEN. Plakat wyprodukowano w firmie [P2] na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2. Wykonanie wydruku w technice druku offsetowego zapewnia rewelacyjne i trwałe barwy. Plakat dostępny jest w standardowym formacie 91x61cm.

Przy wyborze oprawy w ramę można również dodatkowo zamówić ozdobny karton passe-partout powiększający format zewnętrzny obrazu i wydobywający nowe, plastyczne walory plakatu. Wszystkie ramy posiadają od frontu całkowicie przeźroczystą, antyrefleksyjną plexi. Warto rozważyć zamówienie tego plakatu w wersji już oprawionej. Proponujemy cały szereg specjalistycznych oprawy od najtańszych listew-wieszaków i antyram po pełne ramy z profili aluminiowych i drewnianych. Tak oprawiony plakat wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje właściwe zabezpieczenie zamówionych produktów podczas ich transportu.
Uwaga: Indywidualne ustawienia poszczególnych monitorów mogą spowodować nieznaczne różnice kolorystyczne. Zwykle jednak są całkowicie niezauważalne. Plakat w ramie to najprostszy sposób uczynienia atrakcyjniejszą przestrzeń wokół Ciebie.
Polecamy