Model: PGB-SP1540
Wymiar: 61x91cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Plakat wydrukowany został w formacie 61x91cm. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany MANCHESTER UNITED 18-19. Podany rozmiar plakatu jest niezmienny ze względu na technologię wydruku i wymogi licencyjne. Plakat wydrukowany został przez firmę [P2] na papierze o gramaturze 135 g/m2. Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku offsetowego.

Decydując się na plakat w wersji obramowanej proszę korzystać z przycisku OPRAW W RAMĘ oraz wybrać z listy odpowiadający typ profilu ramiarskiego. Dodatkowym wzbogaceniem oprawy może być również dodanie kolorowego passe-partout (ozdobny karton z wewnętrznym oknem wycinanym pod kątem). Taka oprawa powiększy obraz po 10 cm w stosunku do wymiaru samego plakatu. Do wszystkich ram stosujemy zawsze specjalną, przeźroczystą plexi o walorach antyrefleksyjnych.

Zrealizujemy każdy Twój pomysł na obraz. Po uzyskaniu informacji o Twoim życzeniu przygotujemy wizualizację oprawy, jej wycenę i pomożemy w finalizacji zamówienia. Zamówione plakaty i oprawione obrazy wysyłamy przesyłkami pocztowymi i kurierskimi. Zastosowane opakowania zabezpieczają właściwie przesyłkę w transporcie.
Uwaga: Indywidualne ustawienia monitorów mogą wpłynąć na nieznacznie zmiany koloru wyświetlanego u Ciebie. Nie są to jednak różnice łatwo zauważalne gołym okiem i nie powinny wpływać na końcowy efekt dekoracyjny.
Polecamy