Model: PGB-SP1536
Wymiar: 61x91cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Wykonanie tego plakatu w technice wydruku offsetowego daje gwarancję niepowtarzalnej jakości kolorystycznej, pełną ostrość wizerunku. Ze względu na konieczność drukowania w nakładach przekraczających 2000 sztuk nie oferujemy tego produktu w wymiarze indywidualnym. Wydawca - [P2] wykonał ten poster na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2. Plakat wydrukowany został w formacie 61x91cm. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany LIVERPOOL.

Zastosowanie w oprawach ramiarskich pleksi zamiast szkła zapewnia pełne bezpieczeństwo w transporcie przesyłką pocztową lub kurierską. Wybierając oprawioną wersję tego plakatu należy (za pomocą przycisku OPRAW W RAMĘ) w naszym butiku ramiarskim wybrać odpowiedni profil ramy. Koszt obrazu będzie widoczny w konfiguratorze i stanowić będzie sumę kosztu plakatu oraz ramy. Do tego wzoru można również dodatkowo zamówić ozdobny karton passe-partout wydobywający plastyczne walory plakatu i zwiększający format oprawionego obrazu.


Uwaga: Pamiętaj, iż istnieje możliwość minimalnych różnic kolorystycznych spowodowanych różnicami w ustawieniach poszczególnych monitorów. Zwykle są one całkowicie niezauważalne dla zwykłego użytkownika. Jeśli tylko masz wątpliwości służymy pomocą. Pisząc do nas maila z opisem własnej wizji oprawy otrzymasz w odpowiedzi wizualizację takiego obrazu, jego cenę i wszystkie niezbędne szczegóły. Sprawdzony przez lata sposób zabezpieczania i pakowania naszych produktów gwarantuje bezpieczeństwo w transporcie.
Polecamy