Model: PGB-GN0876
Wymiar: 61x91cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany POZYCJE YOGA. Plakat wyprodukowano w firmie [P2] na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2. Stosowana przez tego wydawcę sprawdzona technika druku offsetowego zapewnia ostre i nieodbarwiające się kolory. Plakat dostępny jest w standardowym formacie 61x91cm. Tego postera nie mamy możliwości wydrukowania na indywidualny rozmiar.

Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach antyrefleksyjnej plexi w miejsce tradycyjnego szkła. Przy wyborze oprawy w ramę można również dodatkowo zamówić ozdobny karton passe-partout powiększający format zewnętrzny obrazu i wydobywający nowe, plastyczne walory plakatu. Wybierając jedną z opraw plakatu ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu.


Uwaga: Przy wyborze wzoru należy uwzględnić możliwość wystąpienia delikatnych różnic kolorystycznych związanych z indywidualną kalibracją poszczególnych monitorów. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje właściwe zabezpieczenie zamówionych produktów podczas ich transportu. Tej wielkości plakat będzie ciekawą dekoracją Twojej ściany i nada wnętrzu indywidualny charakter.
Polecamy