Model: PGB-SP0625
Wymiar: 61x91cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN

Wymiar zewnętrzny plakatu to 61x91cm. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany LIVERPOOL. [P2] - wydawca tego wzoru wykonał go na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2. Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku offsetowego. Powyższy poster możemy zaproponować jedynie w podanym tu formacie. Niestety nie jest możliwa zmiana rozmiaru tego plakatu ze względu na ograniczenia w dostępie do materiałów źródłowych i brak odrębnych praw licencyjnych.

Jeśli zamówisz plakat w ramie to możemy zaproponować jego dodatkowe wzbogacenie o kolorowe, kartonowe passe-partout. Obraz ulegnie też powiększeniu. Do wszystkich ram stosujemy zawsze specjalną, przeźroczystą plexi o walorach antyrefleksyjnych. Warto rozważyć zamówienie tego plakatu w wersji już oprawionej. Proponujemy cały szereg specjalistycznych oprawy od najtańszych listew-wieszaków i antyram po pełne ramy z profili aluminiowych i drewnianych. Tak oprawiony plakat wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie.

Postery opakowujemy zrolowane i zabezpieczone torebkami foliowymi w sztywne zamknięte tuby. Obramowane plakaty zabezpieczone folią bąbelkową wysyłamy w kartonowych, bezpiecznych opakowaniach.
Uwaga: Indywidualne ustawienia monitorów mogą wpłynąć na nieznacznie zmiany koloru wyświetlanego u Ciebie. Nie są to jednak różnice łatwo zauważalne gołym okiem i nie powinny wpływać na końcowy efekt dekoracyjny. Plakat w ramie to najprostszy sposób uczynienia atrakcyjniejszą przestrzeń wokół Ciebie.

Polecamy