Wczytuję dane...
Model: TWG-694
Wymiar: 175x115cm
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.90 PLN
Stosowana przez tego wydawcę sprawdzona technika druku offsetowego zapewnia ostre i nieodbarwiające się kolory. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany FOUR OF A KIND. Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2, wykonanego przez firmę Idealdecor. Wymiar zewnętrzny plakatu to 175x115cm. Wydawca oferuje ten poster tylko w tym konkretnym rozmiarze.

Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach antyrefleksyjnej plexi w miejsce tradycyjnego szkła. Spotęgowanie efektu dekoracyjnego można osiągnąć za pomocą passe-partout (specjalnie wycinany kolorowy karton). Zastosowanie takiej oprawy zwiększyć rozmiar zewnętrzny obrazu po ok. 10 cm z każdego boku. Wizualizację oprawionego plakatu wraz z łączną jego ceną można podejrzeć po kliknięciu przycisku OPRAW W RAMĘ i wybraniu odpowiedniego obramowania.


Uwaga: Przy wyborze wzoru należy uwzględnić możliwość wystąpienia delikatnych różnic kolorystycznych związanych z indywidualną kalibracją poszczególnych monitorów. Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony lub tuby. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii.
Polecamy