Model: PGB-GN0886
Wymiar: 61x91cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
[P2] - wydawca tego wzoru wykonał go na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2. Plakat dostępny jest w standardowym formacie 61x91cm. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany TRUMP FACE. Poster dostępny jest wyłącznie w podanym wymiarze. Ze względu na prawa licencyjne nie mamy możliwości dostosowywania go do indywidualnych potrzeb. Niezwykle żywą kolorystykę oraz wyjątkową jej trwałość plakat zawdzięcza najwyższej klasy technologii druku offsetowego.

Właściwa ekspozycja na ścianie plakatu wymaga jego oprawienia. Oferujemy całą gamę takich opraw od najprostszych wieszaków lub antyram po ramy aluminiowe i drewniane w wielu profilach i kolorach. Jeśli zamówisz plakat w ramie to możemy zaproponować jego dodatkowe wzbogacenie o kolorowe, kartonowe passe-partout. Obraz ulegnie też powiększeniu. Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi o walorach antyrefleksyjnych, stosowaną zwykle w galeriach malarskich.

Obramowany plakat podkreśli indywidualny charakter Twojego wnętrza. Postery opakowujemy zrolowane i zabezpieczone torebkami foliowymi w sztywne zamknięte tuby. Obramowane plakaty zabezpieczone folią bąbelkową wysyłamy w kartonowych, bezpiecznych opakowaniach.
Uwaga: ze względu na indywidualne ustawienia monitorów możliwe są nieznaczne różnice kolorystyczne plakatów.
Polecamy