Model: PGB-GN0885
Wymiar: 61x91cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Plakat dostępny jest w standardowym formacie 61x91cm. Bardzo trwałe i żywe kolory osiągnięte zostały dzięki technologii druku offsetowego. Plakat wykonany przez [P2] na typowym dla plakatów podłożu papierowym o gramaturze ok. 135 g/m2. Poster dostępny jest wyłącznie w podanym wymiarze. Ze względu na prawa licencyjne nie mamy możliwości dostosowywania go do indywidualnych potrzeb. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany TRUMPISMS.

Ramy i oprawione obrazy przystosowane są do bezpiecznego transportu dzięki zastosowaniu zamiast szkła specjalnej plexi antyrefleksyjnej. Właściwa ekspozycja na ścianie plakatu wymaga jego oprawienia. Oferujemy całą gamę takich opraw od najprostszych wieszaków lub antyram po ramy aluminiowe i drewniane w wielu profilach i kolorach. Jeśli zdecydujesz się na ramę to możemy do niej zaproponować dodatkowe wzbogacenie i powiększenie takiego obrazu o specjalne kartonowe passe-partout.


Uwaga: Przy niektórych, nieskalibrowanych monitorach może nastąpić delikatna rozbieżność kolorystyczna. Standardowe ustawienia urządzeń praktycznie wykluczają takie odstępstwa. Obramowany plakat podkreśli indywidualny charakter Twojego wnętrza. Wszystkie plakaty pakujemy w postaci zrolowanej w specjalne, sztywne, kartonowe tuby, zabezpieczając dodatkowo sam plakat torebką foliową. Postery oprawione zabezpieczamy folią bąbelkową i wysyłamy w sztywnych opakowaniach kartonowych.
Polecamy