Model: PGB-FP4721
Wymiar: 61x91cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku offsetowego. Plakat dostępny jest w standardowym formacie 61x91cm. Tego postera nie mamy możliwości wydrukowania na indywidualny rozmiar. Wydawca - [P2] wykonał ten poster na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany FALLOUT 76.

Do tego wzoru można również dodatkowo zamówić ozdobny karton passe-partout wydobywający plastyczne walory plakatu i zwiększający format oprawionego obrazu. Do wszystkich ram stosujemy zawsze specjalną, przeźroczystą plexi o walorach antyrefleksyjnych. Wybierając jedną z opraw plakatu ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu.

Sprawdzony przez lata sposób zabezpieczania i pakowania naszych produktów gwarantuje bezpieczeństwo w transporcie.
Uwaga: Indywidualne ustawienia monitorów mogą wpłynąć na nieznacznie zmiany koloru wyświetlanego u Ciebie. Nie są to jednak różnice łatwo zauważalne gołym okiem i nie powinny wpływać na końcowy efekt dekoracyjny. Tej wielkości plakat będzie ciekawą dekoracją Twojej ściany i nada wnętrzu indywidualny charakter.
Polecamy