Model: PGB-LP2114
Wymiar: 61x91cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany PINK FLOYD. Zastosowana technika wydruku tego plakatu gwarantuje najwyższą jakość kolorystyczną, pełną ostrość wizerunku. Powyższy poster możemy zaproponować jedynie w podanym tu formacie. Niestety nie jest możliwa zmiana rozmiaru tego plakatu ze względu na ograniczenia w dostępie do materiałów źródłowych i brak odrębnych praw licencyjnych. Plakat dostępny jest w standardowym formacie 61x91cm. Produkt drukowany przez [P2] na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2.

Przy pełnym obramowaniu możliwe jest dodanie kolorowego kartonu passe-partout zwiększającego wymiar zewnętrzny oprawionego plakatu i podkreślającego walory plastyczne wzoru. Warto rozważyć zamówienie tego plakatu w wersji już oprawionej. Proponujemy cały szereg specjalistycznych oprawy od najtańszych listew-wieszaków i antyram po pełne ramy z profili aluminiowych i drewnianych. Tak oprawiony plakat wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie. Wszystkie oprawy dostosowane są do bezpiecznego przesyłania pocztą lub kurierem przez zastosowanie pleksi zamiast szkła.

Dokładamy najwyższej staranności przy zabezpieczaniu przesyłki na czas transportu stosując specjalistyczne tuby i kartony. Plakat w ramie to najprostszy sposób uczynienia atrakcyjniejszą przestrzeń wokół Ciebie.
Uwaga: Przeciętne różnice w ustawieniach monitorów nie powinny wpływać na efekt kolorystyczny i bardzo rzadko są one zauważalne. W przypadku wątpliwości jednak warto sprawdzić kolorystykę na kilku komputerach.
Polecamy