Model: PGB-LP1837
Wymiar: 61x91cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Zastosowany w tym przypadku technologia offsetowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory. Powyższy poster możemy zaproponować jedynie w podanym tu formacie. Niestety nie jest możliwa zmiana rozmiaru tego plakatu ze względu na ograniczenia w dostępie do materiałów źródłowych i brak odrębnych praw licencyjnych. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany THE BEATLES. Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2, wykonanego przez firmę [P2]. Plakat dostępny jest w standardowym formacie 61x91cm.

Warto rozważyć zamówienie tego plakatu w wersji już oprawionej. Proponujemy cały szereg specjalistycznych oprawy od najtańszych listew-wieszaków i antyram po pełne ramy z profili aluminiowych i drewnianych. Tak oprawiony plakat wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie. Dla bezpiecznej dostawy ramy i oprawione obrazy zaopatrujemy zamiast szkła w antyrefleksyjną plexi. Spotęgowanie efektu dekoracyjnego można osiągnąć za pomocą passe-partout (specjalnie wycinany kolorowy karton). Zastosowanie takiej oprawy zwiększyć rozmiar zewnętrzny obrazu po ok. 10 cm z każdego boku.

Plakat w ramie to najprostszy sposób uczynienia atrakcyjniejszą przestrzeń wokół Ciebie.
Uwaga: Możliwa jest nieznaczna różnica kolorystyki wynikająca z indywidualnych ustawień poszczególnych monitorów. Zwykle występuje ona przy skrajnie źle skalibrowanych monitorach. Za każdym razem jednak zachowana jest pełna zgodność plakatu z oryginałem. Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony lub tuby. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii.
Polecamy