Wczytuję dane...
Model: TWG-650
Wymiar: 115x175cm
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.90 PLN
Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku offsetowego. Przedstawiony plakat oferujemy wyłącznie w podanym tu rozmiarze. Indywidualna zmiana rozmiaru tego postera nie jest możliwa ze względu na ograniczenia w dostępie do plików źródłowych i prawach autorskich. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany TIMES SQUARE. Wymiar zewnętrzny plakatu to 115x175cm. Plakat dostępny wyłącznie w wersji papierowej, drukowanej przez producenta - firmę Idealdecor, na papierze o gramaturze 135 g/m2.

Ściana Twojego wnętrza udekorowana wybranym plakatem to łatwy sposób na przytulne i eleganckie otoczenie. Do transportu stosujemy specjalne zabezpieczenia przed wilgocią i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.
Uwaga: Indywidualne ustawienia monitorów mogą wpłynąć na nieznacznie zmiany koloru wyświetlanego u Ciebie. Nie są to jednak różnice łatwo zauważalne gołym okiem i nie powinny wpływać na końcowy efekt dekoracyjny.
Polecamy