Model: PGB-FP4673
Wymiar: 61x91cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze ok. 135 g/m2, wykonanego przez firmę [P2]. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany TOKYO GHOUL. Tego postera nie mamy możliwości wydrukowania na indywidualny rozmiar. Plakat dostępny jest w standardowym formacie 61x91cm. Wykonanie tego plakatu w technice wydruku offsetowego daje gwarancję niepowtarzalnej jakości kolorystycznej, pełną ostrość wizerunku.

Spotęgowanie efektu dekoracyjnego można osiągnąć za pomocą passe-partout (specjalnie wycinany kolorowy karton). Zastosowanie takiej oprawy zwiększyć rozmiar zewnętrzny obrazu po ok. 10 cm z każdego boku. Wybierając jedną z opraw plakatu ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu. Zastosowanie w oprawach ramiarskich pleksi zamiast szkła zapewnia pełne bezpieczeństwo w transporcie przesyłką pocztową lub kurierską.

Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony lub tuby. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii. Tej wielkości plakat będzie ciekawą dekoracją Twojej ściany i nada wnętrzu indywidualny charakter.
Uwaga: Pamiętaj, iż istnieje możliwość minimalnych różnic kolorystycznych spowodowanych różnicami w ustawieniach poszczególnych monitorów. Zwykle są one całkowicie niezauważalne dla zwykłego użytkownika.
Polecamy