Model: PGB-FP4672
Wymiar: 91x61cm
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN
Plakat dostępny jest w standardowym formacie 91x61cm. Produkt drukowany techniką offsetową gwarantującą żywe i nieodbarwiające się kolory. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten plakat, poster zatytułowany TOKYO GHOUL. Produkt drukowany przez edytora - firmę [P2] na specjalnym papierze plakatowym o gramaturze ok. 135 g/m2. Przedstawiony plakat oferujemy wyłącznie w podanym tu rozmiarze. Indywidualna zmiana rozmiaru tego postera nie jest możliwa ze względu na ograniczenia w dostępie do plików źródłowych i prawach autorskich.

Dla tego produktu proponujemy kilka wariantów oprawy od zwykłych listew-wieszaków przez antyramę i cały szereg pełnych ram. Tak zamówiony oprawiony plakat wysyłamy jako obraz gotowy do zawieszenia na ścianie. Ze względów bezpieczeństwa w transporcie oprawione obrazy wyposażamy od frontu w antyrefleksyjną plexi zamiast szkła. Przy oprawie ramiarskiej powstaje możliwość dodania do plakatu kolorowego kartonu passe-partout. Zwiększa to wymiar zewnętrzny oprawionego plakatu i może wydobyć dodatkowe walory dekoracyjne wzoru.

Ściana Twojego wnętrza udekorowana wybranym plakatem to łatwy sposób na przytulne i eleganckie otoczenie.
Uwaga: Przy wyborze wzoru upewnij się czy ustawienia Twojego monitora nie odbiegają znacznie od standardu. W takim przypadku istnieje możliwość powstania wystąpienia delikatnych odchyleń wyświetlanych barw. Szczególnie zwracamy uwagę na zapewnienie zamówionym produktom bezpiecznego opakowania na czas transportu stosując foliowe zabezpieczenia od wilgoci oraz specjalistyczne tuby i kartony.
Polecamy