Model: XIG-WA-9287
Wymiar: 25x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Jim DRATFIELD
Określając Swój indywidualny wymiar obrazu warto utrzymać stałe proporcje poszczególnych boków. Wydawca drukuje go właśnie przy zachowaniu takiego kadrowania.

Produkt drukowany przez edytora - firmę International Graphics na specjalnym papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim Canvas. Stosowana przez tego wydawcę sprawdzona technika druku ploterowego zapewnia ostre i nieodbarwiające się kolory.

Autorem tego wzoru jest Jim DRATFIELD. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten obraz, plakat zatytułowany Are we there Yet?. Indywidualna zmiana rozmiaru tego postera jest możliwa przy zachowaniu stałych proporcji jego boków. Wydawca nie akceptuje zmiany kadru reprodukcji. Należy pamiętać również, iż krótszy z boków obrazu nie może przekroczyć 140 cm długości.

Właściwa ekspozycja obrazu uatrakcyjni Twoje wnętrze. Szczególnie zwracamy uwagę na zapewnienie zamówionym produktom bezpiecznego opakowania na czas transportu stosując foliowe zabezpieczenia od wilgoci oraz specjalistyczne kartony.

Decydując się na reprodukcję na płótnie otrzymujesz gotowy do zawieszenia obraz. Płótno naciągamy na specjalne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Wizualizację oprawionego postera w wersji papierowej wraz z łączną jego ceną chętnie przygotujemy po uprzednim kontakcie z nami. Ramy i oprawione obrazy przystosowane są do bezpiecznego transportu dzięki zastosowaniu zamiast szkła specjalnej plexi antyrefleksyjnej.
Polecamy