Model: XIG-WA-7692
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Dysponentem wszystkich praw licencyjnych dla tego wzoru jest bezpośredni producent tego posteru. Autorem tego wzoru jest Daphne BRISSONNET.

Oferta producenta pozwala na zaproponowanie tej reprodukcji również w rozmiarach innych jak w opisie produktu, nie dłuższych jednak jak 140 cm dla krótszego z boków obrazu. Widoczny tu obraz, plakat zatytułowany jest Birds and Bees II. Produkt drukowany przez International Graphics na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim. Produkt drukowany techniką ploterową gwarantującą żywe i nieodbarwiające się kolory.

Obramowany obraz podkreśli indywidualny charakter Twojego wnętrza. Decydując się na reprodukcję na płótnie otrzymujesz gotowy do zawieszenia obraz. Płótno naciągamy na specjalne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane.

Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach antyrefleksyjnej plexi w miejsce tradycyjnego szkła. W celu właściwego wyeksponowania tego obrazka zachęcamy do wyboru jednej z dostępnych opraw. W dziale OPRAWY oferujemy pełne oprawy ramiarskie w wielu wzorach i kolorach. Dokładamy najwyższej staranności przy zabezpieczaniu przesyłki na czas transportu stosując specjalistyczne kartony.
Polecamy