Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-9960
Wymiar: 10x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Obraz dostępny też w wersji papierowej lub na płótnie, oferowanych przez producenta - firmę International Graphics. Bardzo trwałe i żywe kolory osiągnięte zostały dzięki technologii druku ploterowego. Autorem tej reprodukcji jest Michael MULLAN.

Tę reprodukcję możemy zaproponować również w rozmiarach innych jak podane, po konsultacji z naszym biurem obsługi klienta. Jedynym ograniczeniem wymiaru jest 140cm długości krótszego z boków. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten obraz, plakat zatytułowany Statue of Liberty - Red. Określając Swój indywidualny wymiar obrazu warto utrzymać stałe proporcje poszczególnych boków. Wydawca drukuje go właśnie przy zachowaniu takiego kadrowania.Do transportu stosujemy specjalne zabezpieczenia przed wilgocią i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wybierając reprodukcję na płótnie masz rozwiązany problem eksponowania obrazu we wnętrzu. Płótno naciągnięte jest na specjalistyczne krosno malarskie. Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno.

Wszystkie ramy posiadają od frontu całkowicie przeźroczystą plexi. Wizualizację oprawionego postera w wersji papierowej wraz z łączną jego ceną chętnie przygotujemy po uprzednim kontakcie z nami. Właściwa ekspozycja obrazu uatrakcyjni Twoje wnętrze.
Polecamy