Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-9272
Wymiar: 30x10cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Przy określaniu indywidualnych rozmiarów wydawca zaleca utrzymanie proporcji boków i nie deformowanie obecnego układu obrazu.

Produkt drukowany przez edytora - firmę International Graphics na specjalnym papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim Canvas. Stosowana przez tego wydawcę sprawdzona technika druku ploterowego zapewnia ostre i nieodbarwiające się kolory.

Autorem tego wzoru jest Kathrine LOVELL. Prezentowany tu obraz, plakat zatytułowany jest You´re the Cook. Tę reprodukcję możemy zaproponować również w rozmiarach innych jak podane, po konsultacji z naszym biurem obsługi klienta. Jedynym ograniczeniem wymiaru jest 140cm długości krótszego z boków.

Prawidłowo oprawiona reprodukcja jest tanim i bardzo atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza. Szczególnie zwracamy uwagę na zapewnienie zamówionym produktom bezpiecznego opakowania na czas transportu stosując foliowe zabezpieczenia od wilgoci oraz specjalistyczne kartony.

Decydując się na reprodukcję na płótnie otrzymujesz gotowy do zawieszenia obraz. Płótno naciągamy na specjalne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Wybierając papierową, oprawioną wersję tego postera należy w dziale OPRAWY wybrać odpowiedni profil ramy. Koszt obrazu będzie suma kosztu reprodukcji oraz ramy. Wszystkie ramy posiadają od frontu całkowicie przeźroczystą plexi.
Polecamy