Wczytuję dane...
Model: RCA-0150L13125
Wymiar: 60x100cm
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Pompeii
Reprodukcja pracy Pompeii. Przedstawioną reprodukcję oferujemy wyłącznie w podanym tu rozmiarze. Indywidualna zmiana rozmiaru tego postera nie jest możliwa ze względu na ograniczenia w dostępie do plików źródłowych i prawach autorskich.

Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten obraz, plakat zatytułowany La Primavera. Obraz dostępny wyłącznie w wersji papierowej, drukowanej przez producenta - firmę Artvic, na papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Bardzo trwałe i żywe kolory osiągnięte zostały dzięki technologii druku offsetowego. Rozmiar tej reprodukcji wynosi 60x100cm.

Kupując u nas masz gwarancję zakupu tylko oryginalnych, licencyjnych produktów. Wysyłki plakatów realizujemy za pośrednictwem kuriera DPD i Poczty Polskiej.

Plakat posiada satynową, nie odbijającą światło powierzchnię przez co potęguje głębię kolorów i ułatwia oglądanie. Do transportu stosujemy specjalne zabezpieczenia przed wilgocią i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli chcesz mieć ten plakat obramowany musisz powierzyć tą operację specjalistycznemu punkcie opraw ramiarskich w najbliższej okolicy.
Polecamy