Model: PEA-40PHP005C
Wymiar: 38x38cm
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.90 PLN
Wybrany właśnie poster zatytułowany jest Etraves III (Lm). Obraz dostępny wyłącznie w wersji papierowej, drukowanej przez producenta - firmę Artvic, na papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Bardzo trwałe i żywe kolory osiągnięte zostały dzięki technologii druku offsetowego.

Rozmiar tej reprodukcji wynosi 38x38cm. Przedstawioną reprodukcję oferujemy wyłącznie w podanym tu rozmiarze. Indywidualna zmiana rozmiaru tego postera nie jest możliwa ze względu na ograniczenia w dostępie do plików źródłowych i prawach autorskich. Reprodukcja pracy Philip Plisson.

Szczególnym walorem tego plakatu jest sposób wykończenia jego powierzchni, istotnie ograniczający blikowanie światła. Do transportu stosujemy specjalne zabezpieczenia przed wilgocią i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Jeśli chcesz mieć ten plakat obramowany musisz powierzyć tą operację specjalistycznemu punkcie opraw ramiarskich w najbliższej okolicy. Wysyłki plakatów realizujemy za pośrednictwem kuriera DPD i Poczty Polskiej. Kupując u nas masz gwarancję zakupu tylko oryginalnych, licencyjnych produktów.
Polecamy