Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-9536
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Diana BRENNAN
International Graphics - wydawca tego wzoru wykona go na płótnie malarskim lub na papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Niezwykle żywą kolorystykę oraz wyjątkową jej trwałość reprodukcja zawdzięcza najwyższej klasy technologii druku ploterowego. Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Two Shells I.

Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm . Praca autorstwa Diana BRENNAN. Prawa autorskie i licencyjne do tego druku są wyłączną własnością wydawcy.

Obramowane obrazy zabezpieczone folią bąbelkową wysyłamy w kartonowych, bezpiecznych opakowaniach. Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu.

Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi stosowaną zwykle w galeriach malarskich. Decydując się na reprodukcję Canvas pozbędziesz się kłopotu z oprawą obrazu. Pozostanie jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Właściwa dekoracja ściany jest istotnym elementem wystroju każdego wnętrza.
Polecamy