Wczytuję dane...
Model: XIG-C841D
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Prezentowany tu obraz, plakat zatytułowany jest Seashell Voices. Produkt drukowany przez International Graphics na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim. Produkt drukowany techniką ploterową gwarantującą żywe i nieodbarwiające się kolory.

Tę reprodukcję możemy zaproponować również w rozmiarach innych jak podane, po konsultacji z naszym biurem obsługi klienta. Jedynym ograniczeniem wymiaru jest 140cm długości krótszego z boków. Artprint autorstwa artysty Carolyn COCHRANE. Przy określaniu indywidualnych rozmiarów wydawca zaleca utrzymanie proporcji boków i nie deformowanie obecnego układu obrazu.



Wybierając papierową, oprawioną wersję tego postera należy w dziale OPRAWY wybrać odpowiedni profil ramy. Koszt obrazu będzie suma kosztu reprodukcji oraz ramy. Dokładamy najwyższej staranności przy zabezpieczaniu przesyłki na czas transportu stosując specjalistyczne kartony.

Wszystkie ramy posiadają od frontu całkowicie przeźroczystą, antyrefleksyjną plexi. Właściwa ekspozycja każdego obrazu na ścianie wymaga jego oprawienia. Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w postaci już gotowego obrazu naciągniętego na specjalistyczne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Prawidłowo oprawiona reprodukcja jest tanim i bardzo atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza.
Polecamy