Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-9321
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Właścicielem wszelkich praw do tego wzoru jest jego producent. Obraz wyprodukowano w firmie International Graphics na płótnie lub papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Wykonanie tej reprodukcji w technice wydruku ploterowego daje gwarancję niepowtarzalnej jakości kolorystycznej, pełną ostrość wizerunku.

Drukowana reprodukcja dzieła Daphne BRISSONNET. Pokazujemy tu popularny obraz, plakat o tytule Spice Bouquet III. Oferta producenta pozwala na zaproponowanie tej reprodukcji również w rozmiarach innych jak w opisie produktu, nie dłuższych jednak jak 140 cm dla krótszego z boków obrazu.

Oprawiony obraz jako dekoracja zapewni Twojemu pomieszczeniu indywidualny, niepowtarzalny charakter. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje właściwe zabezpieczenie zamówionych produktów podczas ich transportu.

W wersji Canvas oprawiony, naciągnięty na krosno malarskie wydruk wysyłamy jako gotowy do powieszenia na ścianie obraz. Największe formaty, przekraczające 140cm obraz wyślemy ze względu na problem transportowy w formie zestawu do samodzielnego zmontowania. Właściwa ekspozycja na ścianie obrazu wymaga jego oprawienia. Oferujemy całą gamę takich opraw w dziale OPRAWY. Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach plexi w miejsce tradycyjnego szkła.
Polecamy