Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-9320
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Prawa autorskie i licencyjne do tego druku są wyłączną własnością wydawcy. Obraz wyprodukowano w firmie International Graphics na płótnie lub papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Wykonanie tej reprodukcji w technice wydruku ploterowego daje gwarancję niepowtarzalnej jakości kolorystycznej, pełną ostrość wizerunku.

Drukowana reprodukcja dzieła Daphne BRISSONNET. Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Spice Bouquet II. Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm .

Właściwa dekoracja ściany jest istotnym elementem wystroju każdego wnętrza. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje właściwe zabezpieczenie zamówionych produktów podczas ich transportu.

W wersji Canvas oprawiony, naciągnięty na krosno malarskie wydruk wysyłamy jako gotowy do powieszenia na ścianie obraz. Największe formaty, przekraczające 140cm obraz wyślemy ze względu na problem transportowy w formie zestawu do samodzielnego zmontowania. Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu. Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi stosowaną zwykle w galeriach malarskich.
Polecamy