Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-5103
Wymiar: 30x20cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Oferta producenta pozwala na zaproponowanie tej reprodukcji również w rozmiarach innych jak w opisie produktu, nie dłuższych jednak jak 140 cm dla krótszego z boków obrazu. Tytuł tego wzoru to Fruit and Wine - gotowy obraz, plakat papierowy.

Licencję oraz pliki źródłowy tej reprodukcji należą wyłącznie do wydawcy. Autorem tego wzoru jest Silvia VASSILEVA. Produkt drukowany przez edytora - firmę International Graphics na specjalnym papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim Canvas. Stosowana przez tego wydawcę sprawdzona technika druku ploterowego zapewnia ostre i nieodbarwiające się kolory.

Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach antyrefleksyjnej plexi w miejsce tradycyjnego szkła. Przy wersji papierowej wybierając jedną z ram rozwiążesz problem powieszenia obrazu we wnętrzu. My zajmiemy się wszystkim, a Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę.

Tej wielkości obraz będzie ciekawą dekoracją Twojej ściany i nada wnętrzu indywidualny charakter. Decydując się na reprodukcję na płótnie otrzymujesz gotowy do zawieszenia obraz. Płótno naciągamy na specjalne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Szczególnie zwracamy uwagę na zapewnienie zamówionym produktom bezpiecznego opakowania na czas transportu stosując foliowe zabezpieczenia od wilgoci oraz specjalistyczne kartony.
Polecamy