Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-5034
Wymiar: 25x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Lisa AUDIT
Ta reprodukcja dostępna jest w wielu rozmiarach w tym również indywidualnych, wybranych przez klienta. Ograniczeniem pozostaje jedynie szerokość podkładu na którym drukujemy, zatem krótszy z boków nie może przekraczać 140cm. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten obraz, plakat zatytułowany Cafe in Europe III.

Określając Swój indywidualny wymiar obrazu warto utrzymać stałe proporcje poszczególnych boków. Wydawca drukuje go właśnie przy zachowaniu takiego kadrowania.

Reprodukcja autorstwa Lisa AUDIT. Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas, wykonywanego przez firmę International Graphics. Zastosowany w tym przypadku technologia ploterowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory.

Dla bezpiecznej dostawy ramy i oprawione obrazy zaopatrujemy zamiast szkła w antyrefleksyjną plexi. Wizualizację oprawionego postera w wersji papierowej wraz z łączną jego ceną chętnie przygotujemy po uprzednim kontakcie z nami.

Właściwa ekspozycja obrazu uatrakcyjni Twoje wnętrze. W wersji Canvas naciągnięcie zadrukowanego płótna na blejtram malarski rozwiązuje problem eksponowania tego obrazu. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii.
Polecamy