Wczytuję dane...
Model: XIG-IG-5601
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Elen SOL
Ta reprodukcja dostępna jest w wielu rozmiarach w tym również indywidualnych, wybranych przez klienta. Ograniczeniem pozostaje jedynie szerokość podkładu na którym drukujemy, zatem krótszy z boków nie może przekraczać 140cm. Określając Swój indywidualny wymiar obrazu warto utrzymać stałe proporcje poszczególnych boków. Wydawca drukuje go właśnie przy zachowaniu takiego kadrowania.Powyższy obraz, plakat o tytule Récolte d´été to jedna z naszych wielu propozycji. Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas, wykonywanego przez firmę International Graphics. Zastosowany w tym przypadku technologia ploterowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory. Reprodukcja pracy Elen SOL.

Dla bezpiecznej dostawy ramy i oprawione obrazy zaopatrujemy zamiast szkła w antyrefleksyjną plexi. Właściwa ekspozycja obrazu uatrakcyjni Twoje wnętrze.

Decydując się na poster w wersji papierowej, obramowanej należy dodatkowo przejść do działu OPRAWY oraz wybrać z listy odpowiadający typ profilu ramiarskiego. Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii. Reprodukcję na płótnie wysyłamy naciągniętą na krosno malarskie, jako obraz gotowy do zawieszenia na ścianie. Największe formaty, przekraczające 140cm obraz wyślemy ze względu na problem transportowy w formie zestawu do samodzielnego zmontowania.
Polecamy