Model: PLX-EGCS2018
Wymiar: 85x55cm
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Claus Schenk
Autorem tego wzoru jest Claus Schenk. Nazwa tego obrazu to Pharaoh Universe II (Lm).

Reprodukcję oferujemy w rozmiarze 85x55cm. Produkt drukowany przez edytora - firmę Artvic na specjalnym papierze plakatowym o gramaturze min. 250 g/m2. Stosowana przez tego wydawcę sprawdzona technika druku offsetowego zapewnia ostre i nieodbarwiające się kolory. Powyższy poster możemy zaproponować jedynie w podanym tu formacie. Niestety nie jest możliwa zmiana rozmiaru tej reprodukcji ze względu na ograniczenia w dostępie do materiałów źródłowych i brak odrębnych praw licencyjnych.

Plakat oryginalny, wykonany według zaleceń licencjodawcy. Półmatowa powierzchnia plakatu podkreśla głębokie kolory i ułatwia właściwą ekspozycję nawet w miejscach intensywnie naświetlonych.

Transport obramowanego plakatu o tych wymiarach jest niemożliwy. Spróbuj oprawić go w swoim pobliżu . Szczególnie zwracamy uwagę na zapewnienie zamówionym produktom bezpiecznego opakowania na czas transportu stosując foliowe zabezpieczenia od wilgoci oraz specjalistyczne kartony. Ten plakat dostarczy do Ciebie Poczta Polska lub kurier DPD.
Polecamy